Author Message
tanika
PostPosted: Thu Oct 07, 2010 8:49 am    Post subject: osvetlenie

Pekný deň, neviem či som v správnej sekcii, ale pokúsim sa nadefinovať
problém a verím, že sa niekto najde, kto poradí.

Problém spočíva v elektornike automobilu Suzuki Ignis
keď sa auto odomkne centrálnym diaľkovým ovládaním
a ako prvé sa otvoria dvere kufra do určitej výšky otvorenia
kufra svieti osvetlenie automobilu, ale pri úplnom otvorení
kufra osvetlenie zhasne a automobil sa samočinne uzamkne.
Asi dochádza niekde k prerušeniu kontaktu, kde to hľadať???????

Ďakujem za každú radu.

Tanika

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group