| tanika |
Posted: Thu Oct 07, 2010 8:49 am Post subject: osvetlenie |
|
Pekný deň, neviem či som v správnej sekcii, ale pokúsim sa nadefinovať
problém a verím, že sa niekto najde, kto poradí.
Problém spočíva v elektornike automobilu Suzuki Ignis
keď sa auto odomkne centrálnym diaľkovým ovládaním
a ako prvé sa otvoria dvere kufra do určitej výšky otvorenia
kufra svieti osvetlenie automobilu, ale pri úplnom otvorení
kufra osvetlenie zhasne a automobil sa samočinne uzamkne.
Asi dochádza niekde k prerušeniu kontaktu, kde to hľadať???????
Ďakujem za každú radu.
Tanika |
|