| palo |
Posted: Sun Jan 27, 2013 12:13 pm Post subject: thomson dpl 600cd |
|
| Doby den neviekte mi poradit co sa stalo ked nemozem zapat radio kontrolka svieti a na paneli mi nic nefunguje ani cd ani tape ci radio nicim ho nezapnem na pana paneni zapnem ho len s ovladacom prosim poradte my dik |
|